28 listopada 2015

Czasami są chwile w których zawala Ci się cały świat. Jeden człowiek, jedna wiadomość... Nagle w dosłownie jednej sekundzie obrywa Ci się podłoga pod nogami. Nie wiesz co się dzieje... Zadajesz sobie pytanie "dlaczego?". To boli... Gdy odchodzi osoba która była dla Ciebie wszystkim, to czujesz jakby ktoś uderzył Cię w gardło i odciął dopływ powietrza. Nagle wszystko co kiedyś było piękne, kolorowe i cudowne, staje się szare.
Nie wiesz co powiedzieć. Możesz tylko siedzieć i płakać. Każda rzecz, każdy mebel, zdjęcie,  piosenka, film zapach kojarzy Ci się z tą osobą. I ta straszna świadomość, że było dobrze. Nie wierzysz w to co się stało.
Ale to prawda. Musisz jechać na policję. Musisz zmierzyć się z wzrokiem ludzi w szkole. Ale Ty nadal nie wierzysz. Dostajesz znaki od Niego i coraz mocniej czujesz, że nadal obok jest.
Raz normalnie możesz oddychać i się śmiać, a czasem zaczynasz płakać i nie możesz nic zrobić. Nie radzisz sobie. To normalne. Jednak ból który czujesz,nie daje Ci myśleć. Pomaga Ci tylko nikotyna i przyjaciel. Chociaż wiesz, że zawsze Cię przytuli to wiesz też, że nie jest to to samo uczucie co z Twoim skarbem. Kochasz go nadal, ale przecież nie możesz nic zrobić... Już jest za późno...

Proszę wszystkich którzy czytają mojego bloga, aby nawet jeśli tego nigdy nie robią, pomodlili się za Michała. ...Teraz nie pomogą Mu te wszystkie znicze na fb. Jedyne co możecie zrobić to się pomodlić.I nie pytajcie ciągle mnie i Dominiki jak się czujemy.Bo chyba jest to dość jasne... Nie no jest świetnie.. Nigdy się lepiej nie czułyśmy..Taa.. właśnie.  Dziękuję....

Zawsze będziemy o Tobie Skarbie pamiętać. Byłeś wspaniałą osobą.Przepraszam za wszystko .... Kocham Cię

https://www.youtube.com/watch?v=KHB3M6i12kc
https://www.youtube.com/watch?v=qaiS78I4zqc
https://www.youtube.com/watch?v=5eFdt6Y_34E

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz